Kepenk
Renkli Kepenk İmalatı

 

KEPENK TAMİRİ

Kepenk tamiri ve imalatı yerinde kurulum montaj olmak üzere 20 yılı aşkın bir süredir siz müşterilerimize hizmet veren ve müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan profesyonel kadromuz ile Kepenk tamiri, Otomatik alüminyum ve sac olmak üzere her türlü kepenk tamiri (alıcı,kumanda,motor,fotosel) ve mekanik (palet, dikme, tambur, rulman, kaset) ve bayraklardan oluşabilecek arızalar sonucunda garantili kepenk tamiri işçiliğini uygun fiyat ve yaygın servis ağı ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kepenk Ustaları olarak her model ve marka otomatik kepenk, motorlu kepenk tamirini yapmaktayız. Otomatik kepenklerde genellikle alıcı, motor, kumanda arızası meydana gelmektedir. Bu arızalar tamir edilmediğinde ciddi maliyet unsurları yaratmanın yanında, günlük iş akışınıda olumsuz olarak etkilemektedir. Özellikle kepenk motoru, yürür aksamın en önemli unsurudur. Bu bakımdan tamir edilmesi öncelikler arasındadır.

 Kepenk Motoru, Kepenk Tamiri

Gar Otomatik kepenk sistemlerinde, sıklıkla rastlanan arızalardan biride kepenk motoru arızasıdır. Genellikle otomatik kepenk askılığı kopmalarına, otomatik kepenk sisteminin ağırlığına ve hızlı inmesine bağlı olarak motor tamamen arızalanarak kullanılmaz hale gelmektedir.

Kepenk motorları sistemin en önemli parçasıdır. Genellikle bu sistem içerisinde bulunan yay taşı, içinde bulunan çelik kepenk yayları bu sistemin belli bir dengede çalışmasını sağlamaktadır. Bu yayların arızalanması sonucu sistem tamamen durmaktadır. Tamir işlemi bitene kadar otomatik motorlu kepenk manuel olarak açılıp, kapanmaktadır.

Kepenk motoru sistemini oluşturan bir diğer unsurda şaft sistemidir.Bu sistem 60 mm, 75 mm boru üzerinde bulunan taş, yay, yay taşı olarak 3 kısımdan oluşmaktadır. Bu sistemde arıza yapan parçalarda bu üç kısımdır. Homeglass ® her model, marka yedek parça ile arıza yapan parçayı uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla, garantili olarak değiştirmektedir.

Yılların verdiği deneyimle kepenk tamircisi olarak ISO, TSE, KALİTE BELGESİ, İŞ GÜVENLİĞİ SERTİFİKALARI ile 24 saat kepenk servisi ile bizlere ulaşabilirsiniz.